Květen 24, 2016

Naše platforma

Jste realitní kancelář nebo fyzická osoba? Chcete ukázat přednosti Vaší nemovitosti bez nutnosti fyzické přítomnosti a návštěvy zájemce v dané lokalitě? Chcete efektivně a kvalitně prezentovat svojí nemovitost s možností využití technologie virtuální reality?

Služby v oblasti prezentaci nemovitostí

Nabízíme služby v oblasti prezentaci objektů pro realitní kanceláře i jednotlivce

Neváhejte a využijte našich služeb v tvorbě virtuálních prohlídek pro jednotlivé byty, domy, kancelářské prostory a jiné nemovitosti! Naše platforma poskytuje interaktivní prvky jako půdorys, informativní hotspoty, hudební podklady a mnoho dalšího! Díky interaktivní virtuální prohlídce potencionální klient zjistí potřebné informace o nemovitosti před její samotnou návštěvou.

Podívejte se na naše reference a ukázkové prohlídky

Virtuální realita

Díky podporované technologii virtual reality poskytnete zájemcům možnost návštěvy nemovitosti ve virtuální realitě, kde si v reálných rozměrech z pohodlí domova prohlídne vyhledávanou nemovitost. Tímto způsobem najdete právě potencionální zájemce, kteří by mohly být tím pravým kupcem. Prostřednictvím interaktivních prohlídek ve virtuální realitě oboustranně šetříte čas a peníze.

Pro přepnutí do Virtual Reality módu klikněte na tlačítkoVR logoa telefon vložte do brýlí určených pro virtuální realitu.

Pro správné zobrazení prohlídky v mobilním zařízení klikněte na následující odkaz

Ve virtuální prohlídce jsou zahrnuty následující prvky:

 

obrazek8

Virtuální realita

obrazek14

Vaše logo s odkazem na nemovitost

obrazek9

Interaktivní hotspoty

obrazek10

Zvukový podklad

obrazek11

Videa a fotografie vložené v prohlídce

obrazek12

Půdorys s kótami a orientačními body prohlídky

obrazek13

Půdorys s kompasem pro orientaci